Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris
2. Disponibilitate timp minimum 15min/zi

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan Romania! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

cristy_s6

Un topolino,o masina de senzatie !

Recommended Posts

Am ajuns acum cateva zile pe la Targoviste...! De bine de rau, am montat ...rotile ! O sa pun doua poze asa cum l-am invelit sasiul pentru a ma astepta cateva zile - adica, pana sambata !

Va doresc o saptamana linistita...!

post-190-0-49254200-1541006463_thumb.jpg

post-190-0-84802700-1541006477_thumb.jpg

Astazi, 11.05.2019 am incheiat "conturile"...din cauza varstei si a sanatatii precare - coroborat si cu "pretentiile" sotiei de a termina socotelile cu autoturismul asta, am vandut-o...! Un flacau tanar si-a asumat problemele si eu i-am dat automobilul partial reconditionat si toate piesele pe care le-am strans de-o viata...Suma a fost modica, dar nu asta m-a convins, ci doar "inflacararea" baiatului...Sper din toata inima sa o aiba, sa o incheie si sa se bucure de ea, cel putin cat m-am bucurat eu...

Va doresc tuturor celor care sunteti FIAT - ISTI un sfarsit de saptamana minunat...!