Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan România! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris.
2. Disponibilitate timp minimum 15 minute/zi.

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

Robert_stilo

Întâlnire LA PEȘTE FiatFan București

Recommended Posts

stimabili membri FIAT FAN :D  ma gandeam azi ce ar fi sa iesim toata trupa de soc la un pescuit (profesionist) intr-un week-end,asta daca sunt pasionati printre noi... la gratare tot am mai fost.  balta unde ar fi sa mergem o gasim pe parcursu sapt ca nu am nici o ideea acum.  astept propuneri.  care esti PENTRU sa ridice o mana sus.    care esti IMPOTRIVA sa ridice doua.                      lista incepe...

1. Robert

Making the simple complicated is commonplaces.

Making the complicated simple, awesomley simple. THAT'S CREATIVITY

ma bag si eu dar trebuie sa stabilim cateva detalii:

-acces (ultima data amveam noroi si intre dinti)

-tarif balta

-si daca vin si fete trebuie tinut cont si de o zona pentru nevoi (niste boscheti )

-cort de florarese am eu

Daca iau salaru saptamana asta vin si eu :D nu sunt profesionist, nu am mai pescuit de 15 ani de zile.

Am doar o varga de 6m,  sa merem undeva unde se poate da si la undita nu numai la lanseta.Mai vb pana sambata.

Pe Fundulea e frumos numai ca nu e umbra deloc iar inca o chiestie interesanta e ca paznicii te lasa sa te combini...adica daca vine estu cu 5 lansete si eu cu o undita putem plati amandoi un bilet...se imparte 60 lei la 2 persoane :).La Pasarea mai e interesant numai ca acolo se prind numai carasi cat palma, altceva nu cred ca e in balta.

Mai merita incercat la Movilita pe E85 :P mai multe detalii gasiti pe www.pescuitul.ro

Maximum de caractere,500,caractere ramase 454.

Vai ce tare. Vin si eu desi nu am de gand sa pescuiesc! Ultima oara cand am fost cred ca aveam vreo 5 ani.

O sa ma inarmez cu sprayul recomandat de Theo pentru tratarea piscaturilor de tantar. :D

Weekendul asta nu pot veni.

"My Punto is terrible. I hate it. It is always going wrong. So I shall buy another." Jeremy Clarkson - Top gear

am scris la vrajala profesionist.  vb ta alezz un bat de 6 metri si aia e.  fara lansete si jmecherii.  asa de relaxare.  e bine sa vb de pe acum.  bafta

ne mai trebuie inca unu si dam toti pe un bon

:D

lasati mei ca va invat eu cum sa bagati acu intre ochi la viermusi

mergem de fun sa speriem pestii

drumuri drepte

Mai e o balta spre Giurgiu pe undeva. Se face dreapta in ultima localitate(cred) inainte de GR. Nu stiu taxe dar stiu ca se prinde daca stii cum sa pescuiesti :D. De asemenea, nu sunt copaci de stat la umbra.

e bine k stiti locatii. mergem si noi unde e mai aproape si mai ieftin :D:D)  salutare

eu zic sa mai amanam putin iesirea asta la peste.. abia a trecut si rompexpo. sapt trecuta gratar.. nu prea mai are lumea bani... (cred) si stiti vorba aia... mai rarut ca e mai dragut :D

Naipu ,in jur de 20-30 de lei taxa

La Naipu e 50 lei 12 ore taxa.Nu mai gasesti balti la 20-30, pretul mediu e undeva la 50-60lei.

Maximum de caractere,500,caractere ramase 454.

a si am uitat sa intreb

la ce ora se vrea plecarea

ca daca se pleaca la 9-10 dimineata va dau betele mele sa le plimbati si pe ele pana la balta

drumuri drepte    :D si fir asemenea

Eu unu nu ma bag la peste , facem o mica pauza ca doar v-am vazut weekendu trecut!Drumuri bune!