Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan România! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris.
2. Disponibilitate timp minimum 15 minute/zi.

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

reficul

Fiat Ulysse 2004

Recommended Posts

Salutare si bine v-am gasit, sunt nou pe acest forum. Avem colegi de forum care detin Fiat Ulysse? Intentionez sa-mi achizitionez acest model, motor 2.0 sau mai mic, dupa anul 2002. Astept pareri si patanii despre aceasta masina. Va multumesc.

Bun venit pe forum, ne bucuram sa aflam ca optezi pentru marca Fiat.

Din cunostintele mele, nu este nicun detinator de Ulysse.

Nici eu nu cunosc deloc acest model, pot spune insa ca motoarele sunt destul de fiabile, de altfel Fiat a avut motoare bune de-a lungul timpului.

Sa speram ca o sa se iveasca si detinatori de Ulysse. Sper sa gasesti o masina buna!

Multumesc pentru raspuns. Personal sunt rebel din fire, d'asta am optat pentru Ulysse, deoarece este un model destul de rar. Dar se pare ca in comunitatea noastra nu prea e deloc. In cazul asta as fi mandru sa fiu primul posesor de Ulysse.

Indiferent ca vor mai fi sau nu posesori de Ulysse, o sa incercam sa te ajutam in orice problema ivita la masina asa cum facem si cu ceilalti colegi de forum, asta in limitele cunostintelor fiecaruia dintre noi :)

Iar daca postarile cu probleme/rezolvari/generalitati in legatura cu Ullyse se vor inmulti, o sa deschidem sectiune dedicata pentru acest model.

Sa ne anunti cand ai gasit masina dorita, suntem curiosi sa o vedem, pana atunci spor la cautat.

• Upvote 1