Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan România! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris.
2. Disponibilitate timp minimum 15 minute/zi.

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

Recommended Posts

Dupa cum bine stiti ,Sambata trecuta am avut onoarea sa il intalnim la Intalnirea FanFiat pe Robert-scraach:)),unul din reprezentantii clubului FanKia.ro cu care am avut onoarea de a incheia un parteneriat . Iata si site-ul lor - www.fankia.ro - 

Suntem bucurosi sa va avem in preajma si in acelasi timp ca am avut onoarea din partea voastra sa ne primiti in comunitate . 

kia%20pro%20ceed%20niot.net.jpg

www.clublancia.ro

Lancia Flavia Berlina - 1,5 boxer (aluminium engine) 1963

Lancia Lybra - 1,8 16V (V.V.T) 2001

Bine ati venit la noi!

Astept cu interes o intalnire comuna unde sa facem schimb de impresii :))

Noi avem intalnire in fiecare joi seara la ora 20 in Pta. Victoriei si in fiecare prima sambata din luna la Polivalenta.

Plus alte activitati gen, Basket, Fotball si multe altele :))

Cheers si conduceti cu prudenta!

Pro_cee'd A.K.A Whitey 1.6 - 126caluti - 20K and counting...

http://picasaweb.google.com/ProceedWhitey

http://picasaweb.google.com/Scraachu

Salutare si bine v-am gasit!!!

Sunt Ady dupa FanKia !

Sa ne vedem cu bine la urmatoarele intalniri si activitati  :))

Bine v-am gasit si aici, si nu uitati la semafor daca vedeti un Grande Punto negru cu un zbanghiu la volan, "salutati"  ::)

Esti inteligent cand crezi jumatate din ce ti se spune si esti intelept daca stii sa alegi jumatatea adevarata !

Ciao a tutti  ::)

Eu sunt Alexandra, am Fiat, dar eram in FanKia, bineinteles singurul Fiat de acolo, insa de cateva zile m-am integrat si in FIATFAN, unde ma simt minunat!

Ma bucur ca ne-am cunoscut si speram sa ne vedem impreuna FanKia cu FIATFAN joia aceasta in Piata Victoriei, orele 20:00 !!!

Drum bun tuturor!  :P

Salutare tuturor,

Eu sunt Mihai, am o Kia Ceed 1.4 benzina 5 usi. Ma bucur ca s-a incheiat acest parteneriat intre cele 2 cluburi.

De abia astept sa ne vedem si sa socializam, mai ales ca incet incet vine vara  ::)

Aici sunt cateva imagini cu masina mea :Phttp://picasaweb.google.com/dobre.mihai2005/Jante#

Bafta si drumuri bune.

Kia Ceed 1,4 benzina - piston grey

+33.000 km

Noi avem intalnire in fiecare joi seara la ora 20 in Pta. Victoriei si in fiecare prima sambata din luna la Polivalenta.

O sa incerc sa ajung! Salutari!

"My Punto is terrible. I hate it. It is always going wrong. So I shall buy another." Jeremy Clarkson - Top gear

Traiasca fuziunea ::)

Am schimbat masina. Un Leu 307, foarte buna.

Cu sinceritate va spun ca nu pot uita Stilo!

Speram ca joi, pe 25 martie sa ne vedem toti la Victoriei, incepand cu orele 20:00, in parcarea din Centrul Pietei.

(in general intalnirea FanKia este pe primul rand de la Guvern spre Titulescu, deci cum vii din directia Stefan cel Mare este prima alee la stanga, cum vii dinspre Gara de Nord este ultima alee la stanga)

Va asteptam cu drag pe toti joi seara, FanKia ori FIATFAN, sa ne cunoastem mai bine !!!  ::)

Bine ai venit ,ma bucur foarte mult ca esti printre noi !! Bafta diseara .. ;)    As vrea si eu foarte mult sa ajung dar intru de noapte !!

www.clublancia.ro

Lancia Flavia Berlina - 1,5 boxer (aluminium engine) 1963

Lancia Lybra - 1,8 16V (V.V.T) 2001

Ai vrut si ai ajuns. ;)

"My Punto is terrible. I hate it. It is always going wrong. So I shall buy another." Jeremy Clarkson - Top gear

Buna ziua tuturor,

numele meu este Alexandru Ionescu -onix-  unul din admini de la Fankia

ma bucur foarte mult pentru ca acest parteneriat s-a materializat, cu siguranta parteneriatul va fi in beneficiul comun al membrilor celor doua comunitati.

Prin aceasta asociere cu un alt club auto, oficializata pe 18 martie sa fie pentru useri nostri o sursa de:

- avantaje materiale, prin intermediul discounturilor oferite de partenerii si sponsorii

celor două cluburi,noi va oferim toate discounturile pe care le avem incepand de la CASCO la tuning

- avantaje recreaţionale, datorită evenimentelor, întâlnirilor şi concursurilor organizate

special pentru voi

- avantaje informationale, mulţumită rapidităţii şi exactităţii ştirilor auto oferite de

sursele noastr

Vrei mai bun, mai mult si mai repede? Te asteptam la întâlnirile FiatFan&Fankia

P.S. Astept cu nerabdare sa va intalnesc, si sper ca mai aveti prajiturele si suc ;), la urmatoarea intalnire e randu nostru.

Drumuri line

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati." Nichita Stanescu "

Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa va calauzeasca pasii, sa va aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma voastra si a celor iubiti! Un Paste fericit alaturi de cei dragi! " HRISTOS A INVIAT"

post-104-13233452849225_thumb.jpg

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati." Nichita Stanescu "