Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan România! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris.
2. Disponibilitate timp minimum 15 minute/zi.

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

on1x1

Test-drive reprezențanta Abarth România

Recommended Posts

Sunteti interesati sa ne organizam intr-o zi la un test-drive?

"My Punto is terrible. I hate it. It is always going wrong. So I shall buy another." Jeremy Clarkson - Top gear

Programarea testului se poate face dupa data de 22.04.2010 dupa deschiderea oficiala a showroom-ului dedicat Abarth. Din ce am inteles vom putea conduce Fiat 500 varianta Abarth esseesse.

In cazul in care nu putem sa ne organizam ca grup vom putea sa ne programam individual, pe metoda "unu dupa altul".

"My Punto is terrible. I hate it. It is always going wrong. So I shall buy another." Jeremy Clarkson - Top gear

ma bag si eu. GP abarth nu se poate "test-drive-ui":D? Directorul de la firma unde lucrez eu are un fiat 500 abarth(printre alte mari rachete), si m-a lasat si pe mine sa-l conduc un pic si va zic ceva... este o racheta. Desi interiorul este destul de mic, in fata ai loc berechet. Bordul si toata organizarea butoanelor, ceasurilor, etc sunt foarte bine aranjate, inchegate. Si cand calci acceleratia.... ohoooooooooo... noroc ca are scaune tip scoica..

Frumoasa- ford mondeo mk3 2.0 16v/ 2005 b-145-FVT

Bestia- Volvo 850 2.0turbo 20v/1996 p-0928at

Lulutza- Fiat punto 1.2 8v/2001 cu sistem de talping 45+ ms-81-THO

organizarea ESTE- scuze de dezacord

Frumoasa- ford mondeo mk3 2.0 16v/ 2005 b-145-FVT

Bestia- Volvo 850 2.0turbo 20v/1996 p-0928at

Lulutza- Fiat punto 1.2 8v/2001 cu sistem de talping 45+ ms-81-THO

Abarth Grande Punto din cate stiu nu or sa aduca, asteapta direct lotul de Abarth Grande Punto Evo.

Lasam acest topic deschis pana in jurul datei de 10 Aprilie, moment in care o sa mergem sa facem o programare. :D