Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris
2. Disponibilitate timp minimum 15min/zi

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan Romania! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

danielomihai

FIAT Punto 1.2 16 V vs Logan 1.4 Mpi

Recommended Posts

Inca ceva .. aceasta Alfa nu va zbura pe mana nimanui :)) scurt.. ce trebuie schimbat la ea sunt urmatoarele: bujii si curatata clapeta de acc si calibrata pe tester.. scurt.. in rest va puteti contrazice cat doriti :D

www.clublancia.ro

Lancia Flavia Berlina - 1,5 boxer (aluminium engine) 1963

Lancia Lybra - 1,8 16V (V.V.T) 2001

bla bla bla...s-a trezit si Denver din somn :)) (usurel sa nu cumva sa ametesti)...si in marsalier masina aia face minuni asa cum e, ca poate nu trage la capacitate maxima o fi adevarat, dar chiar si asa, masina rupe :D

hai ca am dat-o in diverse si pe topic care nu are legatura cu subiectul in cauza ;)

If you love something...let it go, if it comes back to you...it's yours, if NOT....it never was!

Nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita - ignorance is bliss ;)

www.clublancia.ro

fiatmapportal.jpg

Inca ceva .. aceasta Alfa nu va zbura pe mana nimanui :)) scurt.. ce trebuie schimbat la ea sunt urmatoarele: bujii si curatata clapeta de acc si calibrata pe tester.. scurt.. in rest va puteti contrazice cat doriti :D

O intrebare am si eu..dupa ce m-am amuzat cu alfa zburand....despre ce clapeta este vb? va rog sa ma luminatzi....je are injectie mono punct...dar o sa dau muzika pe balance...ca sa fie stereo punct  :X insa nu inteleg...ma lamureste sipe mine cineva?

App. ca am pe cineva...care are tot monopunct..si ai consuma cam mult...de la ce ar putea fi? mai mereu cand te duci pe langa masina dupe ce opreste motorul si a facut cativa km...parca miroase a benzina... are cineva idee??? :)

Asfalt uscat ...si sa ne salutam sanatosi din faruri !!!

vand: http://www.fiatfan.ro/forum/topic/1186-fiat-punto-s-line-bertone/page__gopid__15066#entry15066