Jump to content

Bine ai venit pe comunitatea Club FIATFan România! Te rugăm să te înregistrezi sau să te autentifici ca membru pentru a beneficia de toate funcționalitățile forumului.

Se caută moderatori pentru secțiunile aferente modelelor de mașini.

Condiții:
1. Bună stăpânire a limbii române în scris.
2. Disponibilitate timp minimum 15 minute/zi.

Dacă ești interesat, dă-ne un mesaj privat la @Diomet sau @blueeies

Search the Community

Showing results for tags 'fiat chrysler automobiles'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • FIAT Fan Comunity
    • Are you new?
    • Parteneriate cu alte cluburi / Evenimente - Friendships with other clubs
    • Propuneri, sugestii, reclamatii
    • Stiri forum FanFiat
    • Intalniri FIAT Fan
  • Masina mea Fiat
    • Punto MK1
    • Punto MK2 și facelift
    • Stilo
    • Albea
    • Grande Punto
    • Linea
    • Noul Bravo
    • Doblo
    • Panda
    • TIPO 2016
    • Fiat 500
    • Fiat Fullback
    • Freemont
    • Vechiul Bravo/Brava si Marea
    • 124 Spider
    • FIAT Croma
    • Fiat Seicento
    • Alte modele
    • Fiat Idea
    • Autoutilitare si Microbuze
    • FIAT - concepte / proiecte personale
  • Service, Tutoriale, Tuning, Tehnica
    • Service-uri si Dealeri
    • Diverse
    • Cum sa...?
    • Tuning
    • Sisteme de navigatie
  • Discutii generale
    • Calatorii
    • Liniute
    • Coltul Foto
    • Cafenea
  • Mica Publicitate
    • Donatii
    • Oferte / Servicii
    • Vanzari / cumparari autoturisme
    • Vanzari / cumparari piese si accesorii auto
    • Vanzari / cumparari diverse
  • Grupul Fiat
    • Grupul FIAT
  • 80% istorie, 20% prezent
    • Pasiunea mea, FIAT
    • Istoria FIAT
    • Machete FIAT
    • Enciclopedie Auto
  • English

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Yahoo


Website URL


Skype


MSN


Localitate:


Interests


Marca


Model


Motorizare


An


Numar telefon

Found 2 results

  1. HPE850 Challenger Hellcat Puts Down 742 WHP On Dyno: http://www.carscoops.com/2016/01/hpe850-challenger-hellcat-puts-down-742.html Marchionne's Latest Comments Give Life To Next-Gen Dodge Viper: http://www.carscoops.com/2016/01/marchionnes-latest-comments-give-life.html Dodge Pickup Preserved Despite Sinking In Frozen Lake For Years: http://www.carscoops.com/2016/01/dodge-pickup-preserved-despite-sinking.html 2016 Dodge Hellcats Gain Exclusive Stripes, Plum Crazy Paint Availability Extended: http://www.carscoops.com/2016/01/2016-dodge-hellcats-gain-exclusive.html FCA Launches Design Contest For 2025 Dodge SRT Hellcat: http://www.carscoops.com/2015/12/fca-launches-design-contest-for-2025.html This Late 1960's Dodge Charger Is Hard To Resist: http://www.carscoops.com/2015/11/this-late-1960s-dodge-charger-is-hard.html
  2. Vasea30

    Jeep news

    Watch A Man Snowboard His Way Through New York: http://www.carscoops.com/2016/01/watch-man-snowboard-his-way-through-new.html Jeep Joins Forces With "4x4 Events UK'" Driving Center: http://www.carscoops.com/2016/01/jeep-joins-forces-with-4x4-events-uk.html Jeep Celebrates Best Year Ever In EMEA Region: http://www.carscoops.com/2016/01/jeep-celebrates-best-year-ever-in-emea.html Shaquille O'Neal's Son Gets Lamborghini And Jeep For 16th Birthday: http://www.carscoops.com/2016/01/shaquille-oneals-son-gets-lamborghini.html Special Jeep Renegade Night Eagle Arrives In European Showrooms: http://www.carscoops.com/2016/01/special-jeep-renegade-night-eagle.html Jeep Launches Cherokee Overland Range-Topper: http://www.carscoops.com/2016/01/jeep-launches-cherokee-overland-range.html Hellcat-Powered Jeep Grand Cherokee Trackhawk Confirmed For 2017 Launch: http://www.carscoops.com/2016/01/hellcat-powered-jeep-grand-cherokee.html Jeep Confirms Wrangler-Based Pickup In The Works At NAIAS: http://www.carscoops.com/2016/01/jeep-confirms-wrangler-based-pickup-in.html Jeep Blows 75 Candles, Creates Special Anniversary Edition Vehicles: http://www.carscoops.com/2016/01/jeep-blows-75-candles-creates-special.html Angry Aussie Retaliates Against Jeep For Selling Him A Lemon With Catchy Rap Video: http://www.carscoops.com/2015/11/angry-aussie-retaliates-against-jeep.html
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.